wordpress | O mnie
14973
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14973,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

O mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem z zamiłowania makijażystką. Moim życiowym mottem jest powiedzenie:

Rób to co kochasz i kochaj to co robisz

     To odzwierciedla pasję i zaangażowanie jakie wkładam w wykonywaną pracę i kontakt z klientkami. Makijaż zawsze był moją pasją odkąd sięgam pamięcią. Dzięki niemu mogę sprawić by każda kobieta poczuła się pewna siebie, by odkryła w sobie piękno, którego wcześniej nie dostrzegała.
Dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług, ukończyłam szkołę  wizażu Face Art Make-Up School w Krakowie. Staram się również być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi trendami w makijażu, uczestnicząc w szkoleniach u wielkich osobowości ze świata wizażu. Na co dzień kreuję makijaże dla klientek indywidualnych, jak również pracuję podczas sesji zdjęciowych. Oferuję również indywidualną naukę w zakresie podstawowej pielęgnacji twarzy oraz makijażu dostosowanego do potrzeb klientki.
Korzystając z moich usług mają Panie gwarancję wykonania profesjonalnej usługi z dojazdem do domu. W swojej pracy kieruję się zasadą, że podstawą trwałego i estetycznie wyglądającego makijażu jest zadbana i pielęgnowana na co dzień cera. Wykonując makijaż zwracam więc szczególną uwagę na kondycję i stan skóry i w razie konieczności udzielam niezbędnych wskazówek w zakresie odpowiedniej pielęgnacji twarzy.

    Pracuję na profesjonalnych i wysokiej jakości kosmetykach wiodących marek tj. Kryolan, Mac, Makeup Forever, Makeup Atelier Paris, Dior, Clarins, Anastasia Beverly Hills, Urban Decay itp.

Zapraszam do korzystania z moich usług.